Biz Kimiz

Pınarbaşı...

Firmamız 1976 yılında ilk olarak Karamürsel / Kocaeli ilçesinde makine dizayn ve imalat faaliyetlerinde ticari hayatına başlamıştır. Makine imalatı konusunda 2 yılı aşkın çalışmalarından sonra çevre firma kuruluşlarından gelen tekliflerle sanayi fabrikalarına hizmet vermeye başlamıştır. Bu tekliflerin ilki Sümerbank Mannesman fabrikasından gelmiş olup firmanın İzmit'deki fabrikasında geniş çaplı çelik konstrüksiyon işleri yapılmıştır. 1980 yılların başında Dinçkök gurubuna ait Yalova Taşköprü'de bulunan Aksa A.Ş. ,Akkim A.Ş. ,Akal A.Ş. fabrikalarına hizmet vermeye başlayan firmamız özellikle yapılan çalışma faaliyetlerde ilklere imza atarak hizmetlerine devam etmiştir ve etmeyede devam etmektedir. 1980'li yılların başında hizmet vermeye başladığımız Dinçkök grubundaki faaliyetlerimiz zengin makine parkı ve yetişkin kalifiye personelimizle birlikte artarak ve yükselen bir profille devam etmektedir. 1990'lı yılların başından itibaren geniş müşteri yelpazesine yenileri eklenerek büyümeye devam eden firmamız sektöründeki firmalarıda müşteri pörtföyüne katmış olup, bu firmalarla büyük yatırımlara imza atmış ve başarıyla işlerini teslim etmiştir. Yapılan işler ve referanslar ekler bölümünde ayrıca detaylı olarak anlatılmıştır. 1994'ün başından itibaren geçmişin birikimi ve tecrübesiyle büyüme kararı alan firmamız makine parkını zenginleştirmiş ve yeni oluşumda vinç filosu diyebileceğimiz kısa zaman içinde muhtelif kapasitelerde 10 adet vinç alımı gerçekleştirmiş olup tüm faaliyetlerini desteklemiştir.

Misyonumuz

Her gün değişen teknolojik ilerlemenin, siz müşterilerimiz için sürdürülebilir bir hale getirilmesi amacı ile, projelerinizde gerekli profesyonel desteği sağlamak, Ülkemiz ve müşterilerimizin, üretim tesislerinde gerekli inovasyon faaliyetlerini, Dünya standartlarına uygun bir vaziyette hayata geçirmek en önemli misyonumuzdur. Bu vazifeye hizmet edebilmek amacı ile, her geçen gün, ekipmanımız ve yetişmiş insan gücümüze yatırım yaparak, Arge faaliyetlerimizi yürüterek, inovatif faaliyetler üretmeyi görev edinmiş bulunmaktayız.

Vizyonumuz

Endüstri 4.0 a geçip yapabilecek şekilde, geleceğe yatırım yapmak, elde ettiğimiz bütün kazanımları, kolay ve fark oluşturacak şekilde değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak amacı ile geleceğe doğru emin adımlar atmak.

Faaliyet Alanlarımız

Karbon,Paslanmaz Çelik Tank İmalatı ve Montajı.

Vinç ve Lowbed Hizmetleri.

Teknolojik Borulama ve Donanımları İmalatı ve Montajı.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı ve Montajı.

Endüstri Tesisleri için Ekipman İmalatı ve Montajı.

Basınçlı Kap İmalatı.

Sanayi Tesisleri Tamir Bakım ve Start-Up için elemanı temini.

Makine İmalati.

Muhtelif CNC İşleri.

Eşanjör Tasarım, Tasarım Hesabı,İmalatı.

Reaktör Tasarım, Tasarım Hesabı,İmalatı.

Saha Tankları.

0

Ekipman sayısı

0

vinç sayısı

0

Toplam Personel Sayısı

Sertifikalarımız

Prensiplerimiz

Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu onu icat etmektir.

Geliştirir

İlerletir

Kazandırır

Kataloğumuzu indirmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız...